ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU DO 50000 KČ ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU OD 50000 KČ
Online půjčka bez doložení příjmu
pjka

Home Credit půjčka

Home Credit půjčka je stálice na českém nebankovním trhu. Jde o jednu z nejvíce oblíbených půjček a to nejen u nás, ale i ve světě. Díky silné finanční skupině, která tuto půjčku nabízí, je její oblíbenost opravdu vysoká. Půjčka totiž splňuje ty nejnáročnější požadavky nejenom českých klientů, ale celosvětově jde o opravdový unikát. Skvělou myšlenkou je vrácení části úroků při pravidelném a řádném splácení. Velice zajímavé jsou i úrokové sazby a možnosti velikosti půjčky až do 150 000 korun. Home Credit půjčka je opravdový klenot na nebankovním trhu.

Parametry půjčky
Home Credit půjčka je tedy poskytována od 10 000 do 150 000 korun. Splatnost si volíte podle svého uvážení a samozřejmě je nutné respektovat i výši půjčky a váš příjem. Na výběr máte mezi 12 až 84 měsíci. Za tuto dobu při maximální splatnosti tak půjčka nikterak výrazně neovlivní váš rodinný rozpočet, takže fakticky vám naprosto pomáhá, než aby vás nějak finanční takříkajíc vyždímala. Pokud budete řádně splácet, dostanete zpět až polovinu úroků. Ano, je to skutečně tak. Home Credit si váží svých odpovědných klientů a tuto skvělou nabídku nabízí plošně pro každého.

Jak o půjčku požádat
Home Credit půjčka je celkem snadná a rychlá online půjčka. Samozřejmě ji můžete vyřídit na pobočce společnosti, ale daleko snadněji to jde přes internet. Speciálně upravený formulář níže můžete použít pro první kontakt se společností. Navolíte si, kolik chcete půjčit, jak dlouho splácet a půjčka už se pro vás připravuje. Stačí si připravit dva doklady totožnosti, údaje o zaměstnavateli a číslo bankovního účtu, kam mají být peníze převedeny. A můžete se těšit na svou půjčku.

půjčka

Reprezentativní příklad:
Půjčená částka 50000 Kč, splátka 999 Kč na 84 měsíců po vrácení ½ úroků je RPSN 9.7 % a úrok 9.24 %. Ročně Vám vrátíme 2 423 Kč a celková částka splatná spotřebitelem je 66 955 Kč.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server