ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU DO 50000 KČ ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU OD 50000 KČ
Online půjčka bez doložení příjmu
pjka

Smart Půjčka

Smart půjčka patří k předním online půjčkám u nás. Jde o rychlou online půjčku, kterou vyřídíte přes internet. Nemusíte nikam chodit, nemusíte nikde čekat, nemusíte prakticky nic. O všechno se za vás postará poskytovatel půjčky. Vy si pouze vyberete, jak velkou částku chcete a jak dlouho ji potřebujete splácet. Na výběr máte spoustu možností a variant. Jediné, co musí člověk splnit, je mít pravidelný měsíční příjem a věk nad 18 let. Pokud obě podmínky splňujete, už nic nebrání tomu, abyste tuto výhodnou půjčku získali.

Postup získání půjčky
Postup získání Smart půjčky je celkem jednoduchý. Stačí vyplnit krátký formulář níže. Do něj vepíšete svoje iniciály, adresu, kontakt a vaše požadavky na půjčku. Nic víc. Formulář odešlete a tím vaše starosti skončili. Počkáte si, až vám zavolá pracovník poskytovatele, vše vysvětlí, shrne a nastíní další postup. Vy už se nemusíte starat vůbec o nic.

Parametry a žádost
Parametry Smart půjčky jsou celkem jasné. Půjčit si můžete od 5 000 do 50 000 korun podle svého uvážení na jakoukoliv věc. Jde totiž o neúčelovou půjčku, takže záleží pouze na vás, na co peníze použijete. Splatnost půjčky je pak stanovena v rozmezí od 8 do 13 měsíců podle velikosti půjčky a samozřejmě i podle vašich možností. Vždy záleží hlavně na vás, jak vám půjčka vyhovuje. Pro získání půjčky vám postačí dva doklady totožnosti pro ověření identity a je to. Už není na co čekat. Vyberte si půjčku, vyplňte formulář níže právě teď a můžete se těšit až na 50 000 korun. Vyřízení žádosti nikdy nebylo tak snadné.

půjčka

Reprezentativní příklad:
Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč.