ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU DO 50000 KČ ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU OD 50000 KČ
Online půjčka bez doložení příjmu
pjka

Vitacredit půjčka

Vitacredit půjčka, respektive všechny varianty Vitacredit půjček, jsou efektivní půjčky zajištěné nemovitostí. To má celou řadu výhod. První je bezesporu ta, že díky zajištění získáte daleko lepší úrokové podmínky, protože poskytovatel nepodstupuje tak velké riziko a tím pádem je ochoten i vám nabídnout adekvátně výhodný úvěr. Vitacredit je již dlouhodobě stabilním účastníkem nebankovního trhu a nabízí půjčky plošně po celé republice. Jde o relativně zajímavé částky, kdy je společnost schopna půjčit i téměř dva miliony korun pouze se zajištěním nemovitosti.

Parametry půjčky
Vitacredit půjčka je nabízena od 50 000 korun až do standardní výše 1,88 milionu. Vyšší částky jsou možné po domluvě, ale vždy musí být hodnota zastavené nemovitosti vyšší. U kratších úvěrů na 6 nebo 12 měsíců to je 50% hodnoty nemovitosti, u delších úvěrů to pak může být i více. Záleží vždy na individuálním požadavku klienta a jeho možnostech. Splatnost je odvislá od velikosti půjčky a může být od několika málo měsíc až do několika let. Jde opravdu o individuelní přístup, který si každý klient společnosti zaslouží. Peníze jsou obvykle odeslány do několika dnů přímo na účet klienta.

Jak o půjčku požádat
Vitacredit půjčka je nabízena především online. A tak je možné o ni samozřejmě požádat jednoduše přes internet bez zbytečných otázek, čekání ve frontě a chození na pobočku. Stačí vyplnit krátký formulář níže, do kterého uvedete především kontaktní informace a rámcový požadavek na půjčku. Vše ostatní už pak zařídí poskytovatel půjčky, takže se vy nemusíte o nic starat. V tom je Vitacredit velice vstřícný a u klientů oblíbený. Není na co čekat. Pokud chcete dobrou půjčku zajištěnou nemovitostí, vyplňte formulář níže právě teď.

půjčka

Reprezentativní příklad:
Výše úvěru 50 000 Kč a splatnosti 72 měsíců (6 let): úroková sazba 22 % p. a., měsíční splátka 1 611 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 7 000 Kč, RPSN 49,6 %, celková částka k úhradě by činila 122 992 Kč vč. úroků a poplatku za uzavření smlouvy.

Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server